17.06. 2020

Zprovoznili jsme Odbavovací a vyvolávací systém QTIR ve společnosti Mubea Prostějov, významného výrobce automobilových součástek.
Odbavovací systém, který je realizován na míru dle potřeb klienta, řeší odbavování a pohyb vozidel zajišťujících jak materiálové zásobování, tak i expedování hotových výrobků, dále vozidel zaměstnanců, dodavatelů a jiných. 

 

Detail projektu

Řidiči kamionů přijíždějících k areálu registrují svou přepravu na samoobslužném venkovním kiosku pomocí dotykové obrazovky. Čekající přepravy se tak zapíší do systému, odkud již mohou být vyvolávány na konkrétní stanoviště (vnitřní parkoviště, sklady, kanceláře). Vyvolávání probíhá pomocí velkoplošného LED displeje a SMS zprávy, která je odeslaná na mobilní telefon řidiče kamionu. Všechna vozidla, přijíždějící do areálu, jsou identifikována pomocí kamer se záznamem a čtením SPZ. Průjezd branou je automatizován a je umožněn pouze vozidlům s povoleným vjezdem.

Odjezd vozidel z areálu je kontrolován opět pomocí kamer se záznamem a čtením SPZ, automatizovanými procesy je tak eliminován případný odjezd vozidel před provedením všech potřebných odbavovacích úkonů.