Vzdělávací projekt zaměstnanců Tetronik

cover_photo

Společnost realizuje vzdělávací projekt s názvem "Vzdělávání zaměstnanců Tetronik" reg. č. CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0013374, v rámci kterého je zvyšována odborná kvalifikace zaměstnanců.

Odbavovací systém QTIR pro Mubea Prostějov

cover_photo

Pro společnost Mubea Prostějov, významného výrobce automobilových součástek jsme zprovoznili Odbavovací systém QTIR.

Vyvolávací systém pro Dragon Internet a.s.

cover_photo

Realizovali jsme vyvolávací systém pro Dragon Internet a.s., poskytovatele telekomunikačních služeb a služeb v oblasti výpočetní techniky.

Vyvolávací systém pro Úřady práce ČR

cover_photo

Realizovali jsme dodávku vyvolávacího systému pro Úřady práce ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav a Neratovice. Vyvolávací systém pomůže zefektivnit odbavování klientů na pobočkách.

Vyvolávací systém pro Úřady práce ČR

cover_photo

V srpnu roku 2019 naše společnost realizovala dodávku vyvolávacího systému pro Úřady práce ČR - kontaktní pracoviště Rokycany, Sušice a Sokolov.

Vyvolávací systém pro město Kladno

cover_photo

V říjnu roku 2019 jsme realizovali vyvolávací systém pro Statutární město Kladno.

Odbavovací systém pro Kiswire Cord Czech

cover_photo

V říjnu roku 2019 naše společnost realizovala dodávku odbavovacího a vyvolávacího systému QTIR pro společnost Kiswire Cord Czech, světového výrobce ocelových drátů a lan.

Docházkový systém pro společnost SG Geotechnika a.s.

cover_photo

V listopadu roku 2019 jsme společnosti SG Geotechnika a.s. úspěšně implementovali docházkový a přístupový systém včetně modulu vykazování práce na zakázkách.

Odbavovací systém pro CS BETON s.r.o.

cover_photo

V prosinci roku 2018 naše společnost realizovala dodávku Odbavovacího a vyvolávacího systému nákladních vozidel pro společnost CS-BETON s.r.o. ve Velkých Žernosekách u Litoměřic.

Vyvolávací systém pro město Hradec Králové

cover_photo

V listopadu roku 2018 naše společnost realizovala dodávku vyvolávacího systému pro Statutární město Hradec Králové, konkrétně pro Odbor dopravy a Odbor správní.